Close

Про служіння

Книга та семінар “Зцілення сімей” розповідають як плідно молитися про розв’язання застарілих особистих та сімейних проблем.
Автором книги є католицький священик о. Юзефу Б. Ссемакула, який походить з Уганди, з 2006 р. працює в США, з 2008 р. проводить семінар по всьому світі. На сьогоднішній день його книга видана десятьма мовами, перекладено та очікується видання ще п’ятьма. Планується видання українського перекладу його книги “Зцілення сімей”, яка має пряме відношення до семінару з однойменною назвою.
о. Юзефу Ссемакула стверджує, що зцілення відбувається через усвідомлення правдивого Образу Бога і відновлення особистих відносин з Ним. До цього о. Юзефу підводить через представлення системи в якій функціонує людина. В ній, він наочно пояснює що в нашому житті належить до нас, що до Бога, а що до сатани. Це допомагає віднайти правдивий Образ Бога в своїй історії життя та своєї родини. Нові відносини з Богом допомагають по новому довірити Йому свій тягар та страждання і відкритися на Його обітницю: Тим, які люблять Бога, — усе співдіє на добро (Рим 8, 28). Ці слова ключові в навчанні о. Юзефу, що Бог з будь-якого зла може вивести добро, коли ми до Нього повертаємось.