Close

Семінар в Україні

Історію семінару в Україні ми тепер творимо разом. Ми, котрі вже пересвідчилися на власному досвіді в дієвості цього служіння та Ви, які ознайомившись з інформацією  далі хочете відкривати для себе семінар. З багословіння єпископа Леона Дубравського перед нами ще спільна дорога в онлайн семінарі та у видавництві книги українською мовою.

Онлайн семінар  «Зцілення сімей» пройшов з 26 по 28 лютого 2021 року  через платформу zoom з перекладом українською мовою.  Спікер п. Марта Ельм (США), яка у 2010 р. вперше взяла участь в семінарі о. Йозефу, а вже з 2013, після відповідного навчання, проводить його самостійно. п. Марта одружена, працює терапевтом, подружжя має дітей та онуків.

В одному з листів вона написала: « Я люблю це служіння, тому що є свідком багатьох чудес зцілення сімей від залежностей, розлучень, безпліддя  і багато іншого. Свідчень безліч» .

Для ефективнішої участі в семінарі заохочуємо пройти попередню підготовку заповнивши анкети ( заповнені анкети залишаються у вас).

Увага! Якщо перешкодою  участі в семінарі стають фінансові труднощі, труднощі з реєстрацією, оплатою, прохання зголошуватись до організаторів. Контактний номер +380950510799

Програма семінару:

П’ятниця, Субота
Початок

13.00 спільна молитва Розарій
13.30 – 17.00 навчання
17.00 – 18.00 перерва
18.00 – 20.00 навчання + відповіді на запитання

Неділя

13.00 Розарій
13.30 – 16.00 навчання
16.00 – 16.30 відповіді на запитання
16.30 – 17.30 перерва
17.30 молитва паралітургія

Закінчення

Просимо зголоситися учасників семінару бажаючих провести Розарій, яким будемо розпочинати наші зустрічі.

II онлайн семінар  «Зцілення сімей» пройде з 29 по 31 жовтня 2021 року  через платформу zoom з перекладом українською мовою.  Спікер п. Марта Ельм (США), яка у 2010 р. вперше взяла участь в семінарі о. Йозефу, а вже з 2013, після відповідного навчання, проводить його самостійно. п. Марта одружена, працює терапевтом, подружжя має дітей та онуків.

В одному з листів вона написала: « Я люблю це служіння, тому що є свідком багатьох чудес зцілення сімей від залежностей, розлучень, безпліддя  і багато іншого. Свідчень безліч» .

Для участі в онлайн семінарі потрібно буде зареєструватися та оплатити організаційний внесок розміром 100 грн (з урахуванням комісії). Для ефективнішої участі в семінарі заохочуємо пройти попередню підготовку заповнивши анкети ( заповнені анкети залишаються у вас).

Увага! Якщо перешкодою  участі в семінарі стають фінансові труднощі, труднощі з реєстрацією, оплатою, прохання зголошуватись до організаторів. Контактний номер +380950510799

До семінару залишилося

 

Книга : Ми вже анонсували про появу книги. Інформація для тих, хто цікавиться книгою: Надалі замовлення будуть прийматися на сайті Зцілення сімей та на месенджер сторінки.

Вартість книги 150 грн.

З найкращими побажаннями ініціативна група

26-28.02.2021

Семінар в Україні

Онлайн-семінар

Онлайн-семінар "Зцілення сімей" відбудеться з 26 по 28 лютого 2021 року через платформу zoom
Кому може бути корисний цей семінар?
- Тим, хто довго, але безрезультатно молився про вирішення особистих і сімейних проблем, особливо з пов'язаних з спадковістю - фізичною, психологічною чи духовною.
- Тим, хто хоче навчитися ефективному методу молитви для вирішення важких особистих і сімейних проблем.
- Тим, хто хоче принести полегшення і зцілення своєї сім'ї.
- Тим, хто хоче запросити Бога увійти в свої сімейні відносини і дозволити Йому зцілити їх.

Завантажити анкети для підготовки до семінару (pdf)

Використовуючи їх, ви зможете визначити ті області вашого життя, які потребують зцілення, і підготуватися до спільної молитви.
Також потрібно буде заповнити надіслані вам чотири додатки, виконавши зазначені в них завдання.
Для участі в семінарі потрібні Біблія і блокнот.

Реєстрація

Щоб взяти участь в семінарі необхідно зареєструватися