Close

Чотири точки доступу сатани

Знаючи, кудою входить сатана ми маємо оберігати ці місця. Тримати закритими двері.

 1. Непробачення/ травми з дитинства.

Непробачення – улюблене місце сатани. Воно є найбільшою перешкодою до зцілення.

Навіть якщо вже не пам’ятаємо що пробачати, то це все рівно затримує благодать. Часто проявляється через хвороби (втрачаємо духа відбивається на тілі). Тільки пробачення – одразу зцілення.

Брехня, щоб не пробачати:

 • Якщо пробачаєш, то погоджуєшся з кривдником;
 • Пробачення – це почуття, якщо не відчуваю, значить не пробачив;
 • Пробачення – це примирення. Пробачення – це моя справа з Богом. Примирення – справа двох людей. Нема примирення ще не означає, що немає пробачення;
 • Ставлення умов: якщо вибачишся, то …; якщо змінишся, то…

Пробачення потрібно мені, а не іншим.

Травма дитинства Травма – це шок для духа. Вона робить нас дезорієнтованими і це стає місцем для дії сатани. Травми дитинства і дорослих  –  зовсім різні речі. Основа проблем – це травми з дитинства.

 • якщо травма була до 5-6 років, то наслідком буде низька самооцінка, самозвинувачування;
 • 7-9 років – звинувачування інших, поділ людей на поганих і добрих, підсвідома низька оцінка інших;
 • і старші – підсвідомо на кінець йде звинувачення Бога.

Так людина починає вірити в три брехні: про себе, про інших і про Бога. Психологи тут мало можуть (проблема духовного рівня). Це може розв’язати тільки Бог. Можливо брехня не на всіх рівнях, але і це потребує зцілення.

 

 1. Нездорові відносини з друзями.

Оскільки ми створені тілесно і духовно, то на нас мають свій вплив відносини з іншими людьми. Ось чому св. Павло застерігає: «Я писав вам у листі не єднатися з перелюбниками, але не взагалі з цьогосвітніми перелюбниками, чи з користолюбцями, чи з хижаками, чи з ідолянами, бо ви мусіли були б відійти від світу. А тепер я писав вам не єднатися з тим, хто зветься братом, та є перелюбник, чи користолюбець, чи ідолянин, чи злоріка, чи п’яниця, чи хижак, із такими навіть не їсти!» (1 Кор 5,9-11).

«Нехай вас не зводить ніхто словами марнотними, бо гнів Божий приходить за них на неслухняних,  тож не будьте їм спільниками! Ви бо були колись темрявою, тепер же ви світло в Господі, поводьтеся, як діти світла, бо плід світла знаходиться в кожній добрості, і праведності, і правді. Допевняйтеся, що приємне для Господа, і не беріть участи в неплідних ділах темряви, а краще й докоряйте»( Еф 5,6-11).

 З друзями ми маємо особливий сердечний тип зв’язку, бо ці люди імпонують нам і ми вибрали їх на друзів. Бог дав дружбу для нашого добра, але цей зв’язок може стати каналом доступу зла, бо не знаємо які вибори робить наш друг і не завжди знаємо про їх наслідки. Якщо щось закінчується погано, то це ознака впливу зла. Отже, маємо чувати над своїми відносинами з іншими. Міццю Ісусового Хреста розривати нездорові відносини та прибігати під Його захист.

     В дружбі ми концентруємо увагу на обличчя друга. Мас медіа побудовані на використанні облич. Є обличчя – є відносини. Подібно порнографія обличчя + оголене тіло (не тільки тіло) = віртуальні відносини. Що в даному випадку означає новий доступ для сатани. Порнографія передає проблему низької самооцінки, ми коли маємо подібну проблему входимо і це нас ув’язнює.

 

 1. Окультизм.

 Якщо хтось в родині сягав до окультизму, то це впливає на всіх (проходить як напруга по металі). Багато зла входить в сім’ї через ідолопоклонство. Тоді до четвертого покоління платиться за гріх, який не робили (Вих. 20,1-6). Бо сатана хоче, щоб йому поклонялися. В окультизмі ми зрівнюємо Бога і сатану.

 

 1. Сімейні вузли.

Проблеми «сімейних вузлів» проявляються в трьох зонах: обставини життя (бідність, нещасні випадки, часті нещастя), поведінка (розлучення, самовбивства, невдачі..), спадкові хвороби (шизофренія, хвороби серця..). Такі  проблеми систематично з’являються та передаються наступним поколінням. Найвірогідніше це зло входить через окультизм.

Існує певний механізм дії всіх сімейних вузлів.

Зло входить через гріх. А це означає, що вільна воля була вкладена в брехню сатани. Сатана нічого не може зробити без брехні. Цей механізм не зміниться, бо людина творіння, як і сатана. Щоб виявити ці проблеми рекомендується зробити схему генеалогічного дерева родини. Ми можемо бачити або припускати, що в нашому сьогоднішньому житті є якісь сімейні вузли.

На прикладі наведено сімейні вузли такі як: розлучення, безпліддя, шизофренія. Відштовхуючись від цього розуміємо, що був гріх, не знаємо який і ким зроблений. Так сатана-злодій отримав права на дію в нашій родині. Бачимо, що гріху передувала якась брехня сатани та вкладена в неї вільна воля когось з предків. Отже, проблема концентрується на гріхові. Тому ми, використовуючи владу молитви яку нам дав Бог, через покаяння, відречення від зла та запрошення Святого Духа позбавляємо сатану-злодія всяких прав на дію в нашому житті.